A 2001. évi OMV Külker Kupa -Tompos Károly emlékverseny eredményei

01. handicap 4X

Egyesület

Csapattagok

Korrekció

Időeredmény (korrigált)

MEC-Ganz

Péter Nándor,Varga József,Tevesz László.,Horváth László(k),Lőrinczy Péter

0:02:00

0:47:05

DNHE

Szabó Angéla(n17),Asztalos Timea(n17),Bagi Erika(n16),Saji Halász Dóra(n17)

0:10:00

0:50:01

KEK

Ecsedi Ákos(48),Várszegi Irén(n47),Fehér András(47),Mihály Tibor(52)

0:05:30

0:50:04

KEK

Szabó Miklós(40),Páldi Kati(n36),Magyar M.(n36),Debreczeni Kati(n45),Preisich Anikó(k)

0:09:30

0:55:47

KEK

Lajkó László(49),Horváth Zoltán(44),Rákos Péter(50),Nagy Ferenc(50), Vass(k)(p)

0:07:30

0:56:49

MTK-KEK

Vámos Krisztina(n17).,Hakkel Tünde(n18),Prell Péter(17),Szamosközi Péter,Pintér Zita(k)

0:07:30

0:57:53

KEK

Pék Ildikó(n44),Baracs Éva(n53),Somos Éva(n46),Hegedűs Kata(n57),Nyíri Klára(k)

0:14:00

0:58:57



02. ffi 2x

DNHE

Vanczák Gergő,Jakab Gábor

 

0:53:12

Ganz

Lőrincz Attila,Kocsis Norbert

 

0:58:36

KEK

Hegedűs György,Fodor Tamás

 

0:59:04



03. ffi 1x

MTK

Tompos Péter

 

1:00:34

HEC

Prepelicza István

 

1:01:00

KEK

Bakos Gábor

 

1:01:33

KEK

Szabados Miklós

 

1:04:43

DNHE

Erdélyi Zsolt

 

1:05:34

DNHE

Ivány Dániel

 

1:07:08

VSC

Malachovszky Imre

 

1:09:42



04. ffi versenykiel

KEK

Márkus Péter,Kertész László,k:Susánszky Anna

 

1:04:01

KEK

Stadler Kolos,Kovács Krisztián,k:Horváth Miklós

 

1:06:40



05. ffi félverseny-kiel

KEK

Ujhelyi Péter,Józan Gábor,k:Balogh Éva

 

1:02:22

MNB

Katonás László,Tóth Attila,k:Bécsi Anett

 

1:05:34

KEK

Nyíri Lajos,Rákó Antal k:Horváth Gábor

 

1:05:42

MNB

Mészáros János,Melichár Tibor

 

1:06:32

KEK

Dióssy István,Wenczel Imre

 

1:20:04



06. ffi túrakiel

KEK

Demeter Balázs,Lorán Barnabás,k:Himmer Zoltán

 

1:10:40

KEK

Mihály Gergő,Márkus Ferenc,k:Kocsis Rozália

 

1:15:37



07. vegyes félverseny-kiel

MNB

Tamás Bea,Réti Géza,k:Erdei Bea

 

1:06:09

Ganz

Havas Attila,Jenei Gabi

 

1:06:56

KEK

Kerékgyártó Réka,Rohács Viktor,k:Brunáczky Emese

 

1:09:24

Ganz

Kolozsvári Anna,Fehér Sándor

 

2:01:04



08. női 2x

KEK

Hegedűs Adrienn,Fehér Kata

 

1:08:35

Ganz

Beregszászi Rita,Tósoki Adrienn

 

1:10:21



09. női 1x

HEC

Szíj Ági

 

1:07:23

MNB

Sörös Natália

 

1:18:50

KEK

Kádár Júlia

 

1:27:18



10. női félverseny-kiel

KEK

Nagy Emese,Ecsedi Nóra,k:Márkus Miklós

 

1:07:32

KEK

Gyémánt Anett,Ott Zsuza,k:Peksa Kamilla

 

1:09:20



11. kezdő ffi félverseny

KEK

Farkas Balázs, Varga Zsolt,K:Farkas Fanni

 

1:07:18

HEC

Emmert Normann,Hollós Bence,k:Antal Ildikó

 

1:07:28

KEK

Lovas Csaba,Vass András,k:Törő Dani

 

1:27:07



12. kezdő vegyes félverseny

Ganz

Wieland Ági,Varga Zoltán

 

1:24:37

KEK

Pintér Katalin,Szamosközy Gábor

 

1:24:38



13. kezdő női félverseny

KEK

Lajkó Zsuzsa,Ecsedi Andrea,k:Szilágyi Ági

 

1:14:54